Klasleerkrachten

1ste kleuterklas

                                       

- 1KA: Kenny Winckelmans  kenny.winckelmans@gbsdewaterleest.be

- 1KB: Katrien Van Praet  katrien.van.praet@gbsdewaterleest.be / Natalie Christiaens  natalie.christiaens@gbsdewaterleest.be 

- 1KC: Anne Rykaert  anne.rykaert@gbsdewaterleest.be 

- 1KD: Brigitte Bonamie  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. / Inez Poodt  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. / Sigi Gevels  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

 

2de kleuterklas

             

- 2KA: Dorine Van Noyen  dorine.van.noyen@gbsdewaterleest.be

- 2KB: Dominic Fierens  dominic.fierens@gbsdewaterleest.be / Anne Versteven  anne.versteven@gbsdewaterleest.be

 

3de kleuterklas

                      

- 3KA: An De Mondt  an.de.mondt@gbsdewaterleest.be

- 3KB: Inge Huybrechts  inge.huybrechts@gbsdewaterleest.be

 

1ste leerjaar

        

- 1A: Karin Liessens  karin.liessens@gbsdewaterleest.be

- 1B: Veerle Poot  veerle.poot@gbsdewaterleest.be

 

2de leerjaar

           

- 2A: Martine Mancel  martine.mancel@gbsdewaterleest.be Linn Haesaerts  linn.haesaerts@gbsdewaterleest.be

- 2B: Cindy Devalckeneer  cindy.devalckeneer@gbsdewaterleest.be

 

3de leerjaar

                       

- 3A: Stephanie Moens  stephanie.moens@gbsdewaterleest.be

- 3B: Wim Vanmeert  wim.vanmeert@gbsdewaterleest.be

- 3C: Lut Luytens  lut.luytens@gbsdewaterleest.be / Greet Pittois  greet.pittois@gbsdewaterleest.be

 

4de leerjaar

                

- 4A: Helene Heyman  helene.heyman@gbsdewaterleest.be

- 4B: Eva Tas  eva.tas@gbsdewaterleest.be

- 4C: Tiny Van Gucht  tiny.van.gucht@gbsdewaterleest.be

 

5de leerjaar

                      

- 5A: Gina Verbinnen  gina.verbinnen@gbsdewaterleest.be / Linn Haesaerts  linn.haesaerts@gbsdewaterleest.be

- 5B: Dorien Van Hoof  dorien.van.hoof@gbsdewaterleest.be

- 5C: Jo De Prins  jo.de.prins@gbsdewaterleest.be

 

6de leerjaar

                          

- 6A: Johan De Wolf  johan.de.wolf@gbsdewaterleest.be / Bianca Bosshard  bianca.bosshard@gbsdewaterleest.be

- 6B: Sarah Van Beersel  sarah.van.beersel@gbsdewaterleest.be / Bianca Bosshard  bianca.bosshard@gbsdewaterleest.be

- 6C: Mieke De Smedt  mieke.de.smedt@gbsdewaterleest.be